امکانات فضای کار اشتراکی میز رشد   

مشاهده تعرفه ها

فعالیت در محیط کاری با حضور افراد مستعد و متخصص با نگرش‌های متفاوت، فرصت کم‌نظیری است تا با اشتراک دانش و تجربه، فضایی پویا و هم‌افزا به وجود آید. تجربه ارزشمند میز رشد با ظهور و رشد استارتاپ‌های موفق مانند میز ، پین پلازا ، آنلاین ترحیم ، میز خبر ، چریک و پین و وین و حضور بیش از چندین استارتاپ و حضور گروهی از کارآفرینان و متخصصان در چنین فضایی، موجب توسعه خدمات این مرکز برای پذیرش تعداد زیادی از استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و فریلنسرها گردیده است . فضای کار اشتراکی میز رشد تنها جایی برای استقرار یک کسب‌وکار با هدف کاهش هزینه‌های جاری یک دفتر کار نیست! ما در میز رشد به شما یا هر فرد مستعد و توانمند مثل شما ،  در کنار امکانات یک فضای کار مناسب ، فرصت بهره‌مندی از مشاوره، هم‌افزایی، اشتراک دانش و انتقال تجربه، خدمات جانبی و هر آنچه از ”یک فضای کاری پویا“ انتظار دارید ارائه مینماییم. شما در چنین فضایی می‌توانید یاد بگیرد، تجربه کنید و ارتباطات خود را توسعه دهید.​​​​​​​

چرا فضای کار اشتراکی میز رشد 

 محل کار مناسب شما 
لازمه راه اندازی و یا رشد کسب و کار شخصی ، مکانی برای کار هست، همه ی ما دوست داریم در محیطی مستقل و آرام با امکانات مناسب کار کنیم تا نه تنها راحت باشیم بلکه  وجه کاری خود را حفظ کنیم.

​ خدمات منحصر به فرد 
هر دفتر کاری نیاز به خدمات جانبی دارد تا بتواند محیطی مناسب برای کار و کاربر را فراهم آورد، در میز رشد تمام این امکانات نظیر اینترنت پر سرعت رادیویی ، سخت افزار و نرم افزار های حرفه ای ، خطوط تلفن اینترنتی و ..... در دسترس قرار داده شده تا با ایجاد فضایی منحصر به فرد و کارا در جهت پیشرفت و افزایش بهره وری کمک کننده باشد.​​​​​​ 

 موقعیت مکانی  عالی 
دفتر کار شما، منزل دوم شماست، و بایستی در کنار آرامش و زیبایی، به راحتی در دسترس باشد. موقعیت مکانی منحصر به فرد میز رشد و قرار گیری آن در یکی از خیابان های اصلی شهر مشهد مقدس با دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی اعم از مترو ، اتوبوس شهری و ...  برای تمامی کاربران خود فراهم نموده است .

​هزینه دپوزیت برای هر اتاق مبلغ 1/500/000 تومان میباشد . که در صورت مصرف اینترنت مازاد و استفاده از امکانات غیر رایگان مجموعه مجدد شارژ میگردد و در صورت عدم استفاده از موارد ذکر شده در پایان قرارداد به متقاضی عودت میگردد . 

10 % تخفیف برای شرکت های دانش بنیان نوپا و خلاق 

​   تعرفه اتاق های اختصاصی   

​هزینه دپوزیت برای هر میز مبلغ 1/000/000 تومان میباشد . که در صورت مصرف اینترنت مازاد و استفاده از امکانات غیر رایگان مجموعه مجدد شارژ میگردد و در صورت عدم استفاده از موارد ذکر شده در پایان قرارداد به متقاضی عودت میگردد . 

10 % تخفیف برای شرکت های دانش بنیان نوپا و خلاق ​​​​​​​

​   تعرفه میز های فضای کار اشتراکی میز رشد   

​    50 % تخفیف برای متقاضیان این خدمات که مستقر در فضای کار اشتراکی میز رشد میباشند منظور میگردد    

​   تعرفه فضاهای عمومی   

10 % تخفیف برای شرکت های دانش بنیان نوپا و خلاق ​​​​​​​

10 % تخفیف برای شرکت های دانش بنیان نوپا و خلاق ​​​​​​​

​   تعرفه استفاده از خدمات جانبی   

تعدادی از استارت آپ های مستقر در میز رشد